Забудовувати Київ будуть тільки після узгодження з громадськістю

13.07.2015 | Переглядів: 907
Забудовувати Київ будуть тільки після узгодження з громадськістю

Віталій Кличко заявив, що Київрада не розглядатиме земельні та будівельні питання без попереднього обговорення та узгодження з громадськістю.

Він запропонував депутатам Київради зняти з розгляду проект рішення «Про детальному плані території Лівобережного масиву», по якому не проводилося обговорення. Він пояснив, що до нього звернулися кияни, які при ознайомленні з детальним планом території Лівобережного масиву виявила маніпуляції, які ставлять під загрозу забудови їх приватну власність.

«На місці ГСК «Русанівський» і «Русанівський-2» спроектовані торговий центр і будинок, а на вулиці Флоренції, 9 - на зеленій зоні - офісний центр, які не були узгоджені ні з громадськістю, ні з керівництвом району.

Без обговорення та узгодження з громадськістю ми це питання розглядати в сесійній залі ніколи не будемо», - підкреслив Кличко. Він також повідомив, що проведуть розслідування, щоб посадові особи, причетні до зловживання владою та лобіювання інтересів забудовників, були притягнуті до відповідальності.


Коментарі


Додати коментар:

Ваше ім'я (максимум 15 символів)

Анти-спам код: Оновити

Останні новини

Забудовувати Київ будуть тільки після узгодження з громадськістю
Віталій Кличко заявив, що Київрада не розглядатиме земельні та будівельні питання без попередньог…
Всі новини